3/06/2007

به‌مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن

۸ مارس روز جهانی جنبش زنان است؛ جنبشی که در راه آزادی بیان و برقراری حقوق انسانی زنان مبارزه کرد، قربانی داد و توانست نام خود را در تاریخ جهان ثبت کند!

کانون وبلاگ نویسان ایران- پن‌لاگ این روزرا گرامی می‌دارد و از جنبش‌ آزادی‌خواه و برابری طلب ‌زنان جهان و به ویژه زنان ایران پشتیبانی می‌کند.

كانون وبلاگ نویسان ایران درآستانه‌ی این روز بزرگ توجه انجمن‌ها و نهادهای جهانی مدافع حقوق بشر را به پایمال شدن مداوم و برنامه‌ریزی شده‌ی حقوق زنان در ایران جلب می کند و خواستار نابودی هرگونه خشونت دولتی و غیردولتی علیه زنان در قوانین زن ستیز در ایران است.

دستگیری ده‌ها تن از کوشندگان جنبش زنان و از جمله وبلاگ نویسانی چون پرستو دوکوهکی و آسیه امینی در تجمعی مسالمت‌آمیز اعتراضی در برابر دادگاه انقلاب، نمونه‌ی آشکار ستیز با برابری حقوق زنان و مردان و وجود اراده‌ی سرکوب فعالیت و مبارزه برای رفع قوانین تبعیض‌آمیز زنان در ایران است. این گردهمایی که همزمان با دادگاه گروهی ازکوشندگان حقوق زنان و در واکنش به شدت‌گیری فشارهای امنیتی و احضارهای متعدد زنان برپا شده بود، مورد حمله‌ی نیروهای سرکوب‌گر حکومتی قرار گرفت و بازداشت نزدیک به سی و سه تن از زنان را درپی داشت.

درعرصه‌ی جهانی نیزکشته شدن يكی از وزرای زن استان پنجاب پاكستان به دليل نداشتن پوشش اسلامي توسط افراد مسلح و تجاوز به زنان زندانی بخصوص در زندان‌های عراق توسط نیروهای دولتی نمونه‌ها‌‌ی دیگری از عدم آزادی زنان در بخش‌های گسترده ای از جهان متمدن امروز است.

کانون وبلاگ نویسان ایران – پن‌لاگ ۸ مارس روز جهانی زن را به همه زنان و کوشندگان این جنبش شادباش می گوید و با محکوم کردن هرگونه تبعیض جنسی و نابرابری حقوق زنان با مردان خواهان آزادی بی‌درنگ زنانی است که تنها گناه‌شان مبارزه درراه حقوق زنان است.


كانون وبلاگ نویسان ایران – پن‌لاگ

Labels:

2بیان و اندیشه:

Anonymous Anonymous گفت:

http://blog.hasanagha.org/images/haft_tir-5_21.jpg

Please see this link that show a Iranian girls had be harmed by Iranian police because here topcoat were not like some model who Islamic Government had determined by Quran!

Many Iranian People do not like Islam but government Kill and harm them.

قال زهرا بنت رسول الله از جهنم:

خداوند فرمود بواسته دروغی که برخدا بسته ام و خود را بانوی برگزیده خدا درجهان نام نهادم و چادر بسر کردن را بر زنان جهان اجباری کردم و چون به خاطر گناه زهرا بنت رسول و پدرش و خاندانش بر زنان ایران ستم می شود و دختران را کتک می زنند.

خداوند امر کرده زهرای بنت رسول درجهنم کسش باز شده و اهل جهنم و بهشت بر کس او می رینند و زهدان حضرت زهرا پر از گوه شده .
و مکرو و مکرالله


حزب مبارزه با ستم اسلامگرایان (فاکرین حزب الله ) اعلام کرد چون ریشه همه بدبختی های ملت ایران و جهان اسلام است به ازای هر ظلم به هر ایرانی میلیون ها کیر خر و کیر خوک و ...کامنتی به کس و کون آل محمد رسول الله روانه خواهد کرد.

کیر و سنده خوک تو کس حضرت زهرا بنت رسول الله

به حزب ما بپیوندید و کامنت دونی ها را پر از آنچه شایسته آل محمد است کنید.

کسانی که به زبان های خارجه مسلط هستند کامنت دونی های وبلاگ های خارجی را مستفیض فرمایند.

هرکس روزانه در 10 وبلاگ انگلیسی زبان یا عرب زبان آنچه شایسته محمد رسول الله است را بنویسد تا خارجی ها متوجه علاقه ایرانیان به اسلام شوند. اگر فقط 1000 نفر هم از حزب ما استقبال کنند بزودی اکثر سایت های دارای رنکینگ اینترنت پر از ابراز نفرت ایرانیان نسبت به اسلام خواهد شد.

برای خلیج فارس بمب گوگلی درست کردید که چرا دریای فارس را عرب کرده اند فرهنگ عرب حاصل تفکر محمد رسول الله پست تر از شیطان و حیوان را به فرهنگ درخشان 2500 ساله ایرانی برگزیده اید؟ نگرانید که چرا خلیج فارس را عرب نام گذاشته اند ولی ناراحت نیستید که از بیخ عربتان کرده اند؟

ستاد حزب مبارزه با ستم اسلامگرایان.
و نحن الفاکرین الغالبون
We will have all hizbolla women fucked by dogs.
Now God, say you must fucked Mohammad and Quran by send message to all people of world.
This message sent from Iran

1:14 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

لعنت بر شما و بر کانون شما سگهای غرب اولاد شیاطین که چنین چیز ها را در انترنیت نوشته میکنید. لعنت خدا و رسول خد بر شما باد زود است که سزای افکار شیطانی خویش را مشاهده خواهید کرد باز هم لعنت خدا بر شما باد

2:14 PM  

Post a Comment

<< خانه