6/08/2006

عابد توانچه و یاشار قاجار باید آزاد گردند

در پی اعتراضات دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف تهران عابد توانچه و یاشار قاجار از روز پنجم خرداد ماه توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ربوده شده‌اند و هم اکنون در زندان اوین و در بند حفاظت اطلاعات سپاه قرار دارند و حال جسمی و روحی هر دو کاملا وخیم گزارش شده است.
بند حفاظت اطلاعات سپاه در زندان اوین حتی از اولین حقوق یک زندانی خالی است و در حال حاضر عابد توانچه و یاشار قاچار با بازجویی های چند ساعته برای پذیرش اتفاقات دانشجویی و اعتراف گرفتن زیر شکنجه در این بند قرار دارند.
عابد توانچه وبلاگ نویس شجاعی است که در وبلاگ خود "به نام انسان، عدالت و حقیقت" تمامی اتفاقاتی که در سطح دانشگاه می‌افتاده را منعکس می‌کرده و نقش به سزایی در شکستن سانسور رژیم در وقایع اخیر کوی دانشگاه تهران و اخبار دانشگاه امیر کبیر داشته است.
کانون وبلاگ نویسان ایران (پن‌لاگ) نگرانی شدید خود را از وضعیت عابد توانچه و یاشار قاجار اعلام می‌دارد و خواستار آزادی بی قید و شرط این بازداشت شدگان هست.

3بیان و اندیشه:

Blogger ddd گفت:

با سلام و درود
وبلاگ کوی دانشگاه با انتشار بیانیه ای از شما دانشجویان و مردم روشنفکر ایران برای مراسم 18 تیر یادبود عزت ابراهیم نژاددعوت به عمل می آورد ....
لذا از شما تقاضا مندیم ما را در این را یاری نمایید.
پاینده و برقرار باشید.
لطفا بیانیه ما را در وب خودتان بذارید و حمایت کنید و حتما در این مراسم شرکت نمایید

8:36 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

Very cool design! Useful information. Go on! » »

10:03 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

کیر خر آغشته به سنده خوک تو کس ننه هرچی آدم جاسوس و هرچی سید اولاد پیغمبر تا دسته.

4:14 PM  

Post a Comment

<< خانه