3/20/2007

بیانیه کانون وب‌لاگ‌نویسان ایران در دفاع از جنبش معلمان

در روزهای اخیر معلمان سخت کوش کشورمان با تکیه بر حق آزادی بیان و اجتماعات مسالمت‌آمیز، برای بیان خواسته‌های صرفا صنفی‌شان در مقابل مجلس اجتماع کردند .
اما دولت مهرورز حتی این حرکت مسالمت‌آمیز را نیز تاب نیاورد و با شدیدترین وجه ممکن شرکت‌کنندگان در این اجتماعات را سرکوب کرد. معلمان را مورد ضرب و شتم قرار داد و بسیاری از آنان را دستگیر و زندانی کرد.

کانون وب لاگ نویسان ایران پن‌لاگ از خواست‌های برحق معلمان حمایت کرده و برگزاری تجمعات را حق همه‌ی اقشار جامعه از جمله فرهنگیان و معلمان می‌داند.
فیلتر کردن سایت رسمی کانون صنفی معلمان حرکت دیگری بود که در جهت سرکوب جنبش حق طلبانه‌ی فرهنگیان برداشته شد. پن‌لاگ هرگونه اهانت و هتک حرمت به مقام معلم را محکوم کرده و خواهان آزادی هر چه سریعتر معلمان دستگیر شده و رفع فیلتر از سایت کانون صنفی معلمان است .
کانون وب‌لاگ‌نویسان ایران توجه همه‌ی مجامع بین‌المللی مدافع حقوق بشر را به نقض حقوق اولیه همه‌ی اقشار مردم از جمله معلمان در ایران جلب کرده و خواستار حمایت گسترده آنان از معلمان، و تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی برای آزادی معلمان دستگیر و زندانی شده است .

کانون وب لاگ نویسان ایران پن‌لاگ

Labels:

3بیان و اندیشه:

Blogger Editor گفت:

ba salam
moteasefeneh linkhaye adresshaye mail shoma va hamchenin ghesmate darkhaste ozveyat dar in syte gheyre faal mibashad va hich adrese maili baraye ertebat ba shoma vojood nadarad.

1:43 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

http://blog.hasanagha.org/images/haft_tir-5_21.jpg

Please see this link that show a Iranian girls had be harmed by Iranian police because here topcoat were not like some model who Islamic Government had determined by Quran!

Many Iranian People do not like Islam but government Kill and harm them.

قال زهرا بنت رسول الله از جهنم:

خداوند فرمود بواسته دروغی که برخدا بسته ام و خود را بانوی برگزیده خدا درجهان نام نهادم و چادر بسر کردن را بر زنان جهان اجباری کردم و چون به خاطر گناه زهرا بنت رسول و پدرش و خاندانش بر زنان ایران ستم می شود و دختران را کتک می زنند.

خداوند امر کرده زهرای بنت رسول درجهنم کسش باز شده و اهل جهنم و بهشت بر کس او می رینند و زهدان حضرت زهرا پر از گوه شده .
و مکرو و مکرالله


حزب مبارزه با ستم اسلامگرایان (فاکرین حزب الله ) اعلام کرد چون ریشه همه بدبختی های ملت ایران و جهان اسلام است به ازای هر ظلم به هر ایرانی میلیون ها کیر خر و کیر خوک و ...کامنتی به کس و کون آل محمد رسول الله روانه خواهد کرد.

کیر و سنده خوک تو کس حضرت زهرا بنت رسول الله

به حزب ما بپیوندید و کامنت دونی ها را پر از آنچه شایسته آل محمد است کنید.

کسانی که به زبان های خارجه مسلط هستند کامنت دونی های وبلاگ های خارجی را مستفیض فرمایند.

هرکس روزانه در 10 وبلاگ انگلیسی زبان یا عرب زبان آنچه شایسته محمد رسول الله است را بنویسد تا خارجی ها متوجه علاقه ایرانیان به اسلام شوند. اگر فقط 1000 نفر هم از حزب ما استقبال کنند بزودی اکثر سایت های دارای رنکینگ اینترنت پر از ابراز نفرت ایرانیان نسبت به اسلام خواهد شد.

برای خلیج فارس بمب گوگلی درست کردید که چرا دریای فارس را عرب کرده اند فرهنگ عرب حاصل تفکر محمد رسول الله پست تر از شیطان و حیوان را به فرهنگ درخشان 2500 ساله ایرانی برگزیده اید؟ نگرانید که چرا خلیج فارس را عرب نام گذاشته اند ولی ناراحت نیستید که از بیخ عربتان کرده اند؟

ستاد حزب مبارزه با ستم اسلامگرایان.
و نحن الفاکرین الغالبون
We will have all hizbolla women fucked by dogs.
Now God, say you must fucked Mohammad and Quran by send message to all people of world.
This message sent from Iran

1:13 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

http://iustphysics.persianblog.ir/

11:09 PM  

Post a Comment

<< خانه