3/21/2009

کانون وبلاگ نویسان ایران قتل وبلاگ نویس ایرانی امیدرضا میرصیافی را درزندان محکوم میکند

بنا بر اخبار رسیده آقای امید رضا میرصیافی 28 ساله و نویسنده وبلاگ روزنگار در روز چهارشنبه 28 اسفند ماه برابر با 18 مارس جان خود را در زندان اوین از دست داد.

آقای میرصیافی تنها به جرم ابراز عقاید خود در وبلاگ روزانه اش به دو سال ونیم حبس محکوم شده بود. طبق گزارش یک پزشک زندانی( دکتر حسام فیروزی) آقای میرصیافی با وضع بسیار وخیم جسمی به بهداری زندان منتقل شد. اما مسئولین زندان علیرغم هشدار و در خواست دکتر فیروزی از معالجه و انتقال او به بیمارستان خودداری کردند و عملا موجبات مرگ زودهنگام او را فراهم کردند.

در همین ماه یک زندانی سیاسی دیگر به نام آقای امیر حشمت ساران به طور ناگهانی در زندان رجایی شهر کرج فوت کرد. در این زندان داروهای زندانیان به صورت پودر شده و مخلوط به آنان داده میشود. شادوران حشمت ساران نسبت به علائم مسمومیت در برابر این پودرها هشدار داده بود.

کانون وبلاگ نویسان ایران فقدان آقای امیدرضا میرصیافی را به خانواده ایشان و عموم وبلاگ نویسان تسلیت میگوید

کانون وبلاگ نویسان ایران دولت جمهوری اسلامی ایران را عامل مرگ امید میرصیافی می‌داند
و از همه روزنامه نگاران؛ وب نویسان و مقامات بین المللی می خواهد که در برابر صدور احکام علنی و پنهانی اعدام در ایران برای زندانیان سیاسی در بخصوص وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران ساکت ننشینند و اعتراض خود را به طور گسترده بیان کنند.

کانون وبلاگ نویسان ایران توجه انجمن بین المللی قلم؛ شورای حقوق بشر اتحادیه اروپا و سازمان ملل و صلیب سرخ بین المللی را به مرگهای مشکوک زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران جلب میکند و از آنها میخواهد با اعزام هیئت های بازرسی و تحت فشار قرار دادن دولت ایران برای آزادی همه زندانیا سیاسی و عقیدتی از بروز فجایع بعدی جلوگیری کنند

کانون وبلاگ نویسان ایران
پن لاگ

رونوشت
انجمن بین المللی قلم؛
شورای حقوق بشر اتحادیه اروپا
شورای حقوق بشر سازمان ملل
صلیب سرخ بین المللی
گزارشگران بدون مرز

Labels: ,

20بیان و اندیشه:

Blogger بهار گفت:

فیلم «بهار در بند»

با سلام به تمام آزادی خواهان و مبارزان راه عدالت
ما جمعی از مدافعان حقوق بشر در ایران هستیم که به مناسبت آغاز سال نو و به منظور همدردی با زندانیان در بند ظلم ظالمان، در حد توان و امکان خود فیلمی را تهیه کرده ایم تا قدمی هرچند کوچک برای مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی برداشته باشیم.
مضمون اصلی این فیلم ابراز همدردی با زندانیانی است که در لحظات آغاز سال نو به جای آنکه در کنار عزیزان خود باشند، در بندهای مخوف زندان اوین و رجایی شهر و ... تحت شدیدترین فشارهای روانی و جسمی قرار گرفتند.
فیلم "بهار در بند" پیشکشی است به این عزیزان و به تمام مدافعان آزادی...
با قرار دادن این کلیپ در وب سایت یا وبلاگ خود از دوستان در بند حمایت کنید.
از مجید توکلی ها، از احمد قصابان ها، از عالیه های آزاداندیش، از کردهای مبارز و ...

http://www.youtube.com/watch?v=p8_Etbzcvjk
http://www.mediafire.com/?5iyr3tcqwyz

نوروزتان پیروز
به امید برآمدن آفتاب عدالت بر فراز ایران زمین
ایران- بهار 88
جمعی از مدافعان حقوق بشر

4:24 PM  
Blogger سپنتا گفت:

بادرود _ کانون وبلاگ نویسان ایران واقعیت حقوقی ندارد و یک محفل چند نفره از طرفداران فرقه خائن وتروریستی رجوی است وافرادش عبارتند از گل کو _ بادبان _ زری اصفهانی - ترانه که هرسه جزو فرقه رجوی خائن هستند ویک نفربنام آرمین گیله مرد هم پادو وکارچاق کن اینهاست _ دست بردارید متقلبین وجود کانون غیرقانونی است ومحفل است

1:16 AM  
Blogger شهرام بیطار گفت:

ماهیت حقوقی؟ مگه اعتراض کردن به وضع موجود توی شرایط خفهقان موجود امکان ایجاد ماهیت حقوقی میده به آدم ها؟
من هم این ضایعه رو به خونواده محترم شون و همه دوستان و همسنگران شون تسلیت میگم و اعتراض خودم رو ابراز میکنم
امید است که روزی این بازداشت ها و محکومیت ها و قتل ها پایان بپذیره



با درود و سپاس فراوان : شهرام

4:04 PM  
Anonymous پیام ال یاسین گفت:

سواستفاده های غیراخلاقی دایره مذاهب وزارت اطلاعات از مدارک شخصی اعضای جمعیت ال یاسین
در طی چند سال اخیر دایره مذاهب وزارت اطلاعات با قرار دادن میکروفن و نصب دوربین در اتاق خواب ها و حمام های منازل، و شنود مکالمات خصوصی برخی اعضای جمعیت ال یاسین حریم شخصی افراد را مورد تعرض قرار داده و از این طریق سعی داشته تا شاگردان استاد ایلیا (پیمان فتاحی) را در جهت همکاری با دستگاه امنیتی ایران تحت فشار قرار دهد. تهدیدها و سواستفاده های غیراخلاقی دایره مذاهب وزارت اطلاعات همچنان ادامه دارد تا جایی که مطلع شده ایم چندی است که مأموران این نهاد امنیتی از طریق بازیابی کامپیوترها و نوت بوک های شخصی افراد به فیلم های خصوصی و عکس های خانوادگی عده ای از اعضای جمعیت ال یاسین دست یافته و مدارک خصوصی افراد را به عنوان اهرم فشار و دستاویزی در جهت پیشبرد مقاصد جاعلانه و فریبکارانه خود قرار داده اند.
این در حالی است که وظیفه ی دستگاه های امنیتی کشورها، برقراری امنیت جامعه و حفاظت از حریم شخصی افراد می باشد اما متأسفانه دستگاه امنیتی ایران خود عامل تعرض به حیطه ی خصوصی و مخل آسایش شهروندان ایرانی محسوب می شود.

6:38 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

پاسخ رهبر جمعیت ال یاسین به درخواست های ناجوانمردانه دایره مذاهب وزارت اطلاعات ایران

گزارشهای رسیده از وضعیت پرونده رهبر جمعیت ال یاسین، از درخواست های ناجوانمردانه دایره مذاهب وزارت اطلاعات از این معلم بزرگ تفکر حکایت می کند. از جمله درخواست های دایره مذاهب وزارت اطلاعات از پیمان فتاحی (استاد ایلیا) می توان به قبول فرقه گرایی، رد گزارشهای مستند مردمی در رابطه با ایشان، نقد تخریبی کتابهای نگاشته شده توسط اعضای جمعیت ال یاسین، تخریب شخصیتی و خود محکومی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، طلب عفو از رهبری، تکذیب گزارشات انعکاس یافته سخنگویان جمعیت ال یاسین در رسانه های خارجی و برخی موارد دیگر اشاره داشت.

این در حالی است که ایشان تا به حال در رابطه با اتهامات واهی وارد شده، اظهار داشته که اگر تنها یک جرم، دروغ و یا بدعت گذاری در دین را برای او به اثبات برسانند، او هر جرمی را خواهد پذیرفت. از سوی دیگر در طی دو سال گذشته بارها اعضای جمعیت ال یاسین خواستار مناظره مسئولین ارشد جمهوری اسلامی ایران با رهبر این جمعیت به صورت زنده در رسانه های بین المللی شده اند اما متاسفانه این درخواست همچنان با بی واکنشی مسئولین نظام مواجه بوده است.

قابل ذکر است که طی دو سال گذشته با وجود تهدیدات جنون آمیز دایره مذاهب وزارت اطلاعات مبنی بر بازداشت گسترده اعضای جمعیت ال یاسین و اعدام برخی از شاگردان، رهبر این جمعیت – استاد ایلیا- بارها به حکومت اسلامی ایران قول داده که حاضر است هر نوع همکاری را برای محکومیت خود در افکار عمومی داشته باشد.

گفتنی است که در طول بازداشت پیمان فتاحی این نهاد امنیتی برای پیشبرد اهداف و برنامه های سرکوبگرانه خود از هیچ نوع اقدام مذبوحانه ای دریغ نکرده است. همچنین وخامت اوضاع جسمانی ایشان بر اساس شکنجه های فیزیکی و روحی در طول یک سال گذشته از جمله نگه داری در وضعیت بسیار تکان دهنده در زیر زمین سلول انفرادی به همراه تعداد زیادی موش، عدم اجازه هواخوری در زمان موعد، رفتارهای وحشیانه بازجویان و اقدام به خفگی ایشان در یکی از جلسات بازجویی، محرومیت از رسیدگی های پزشکی با وجود بروز عارضه های قلبی و تنفسی (...) از فشارهای بی سابقه بر این رهبر جوان پرده بر می دارد.

3:01 PM  
Anonymous donya گفت:

down with khameneyi

12:25 AM  
Blogger رهجو گفت:

با درود بیکران بر شما پویندگان راه آزادی اندیشه و بیان.خواهشمندم بفرمایید چگونه میتوانیم در کانون وبلاگ نویسان ایران عضو شویم؟متاسفانه فیلتر شده اید.

9:38 PM  
Anonymous هجو گفت:

در ضمن ایمیلی که اعلام فرمودید فعال نیست و هر بار با پیام خطا مواجه میشوم.کلیه ایمیل های اعلامی شما در صفحه اصلیتان با همین وضعیت روبرو است.اگر سایر کامنت گذاران در این وبلاگ میتوانند در این خصوص کمک کنند یا راهنمایی دارند سپاسگزار میشوم منت نهاده و ارشاد فرمایند
جاوید ایران زمین
زنده باد آزادی
دورباد استبداد در هر شکل و محتوایی

9:47 PM  
Anonymous رهجو گفت:

در ضمن ایمیلی که اعلام فرمودید فعال نیست و هر بار با پیام خطا مواجه میشوم.کلیه ایمیل های اعلامی شما در صفحه اصلیتان با همین وضعیت روبرو است.اگر سایر کامنت گذاران در این وبلاگ میتوانند در این خصوص کمک کنند یا راهنمایی دارند سپاسگزار میشوم منت نهاده و ارشاد فرمایند
جاوید ایران زمین
زنده باد آزادی
دورباد استبداد در هر شکل و محتوایی

9:49 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

lesbian belly lick lesbian bed sex videos cute lesbian babes fucking with dildo hot lesbian anime girls lesbian bar dallas sue ellen age bsty lesbian disney lesbian hentai

5:32 AM  
Anonymous Anonymous گفت:

Hello everyone!
I would like to burn a theme at here. There is such a thing, called HYIP, or High Yield Investment Program. It reminds of ponzy-like structure, but in rare cases one may happen to meet a company that really pays up to 2% daily not on invested money, but from real profits.

For quite a long time, I make money with the help of these programs.
I'm with no money problems now, but there are heights that must be conquered . I make 2G daily, and I started with funny 500 bucks.
Right now, I managed to catch a guaranteed variant to make a sharp rise . Turn to my blog to get additional info.

http://theinvestblog.com [url=http://theinvestblog.com]Online Investment Blog[/url]

9:44 PM  
Anonymous yekta گفت:

• دوست عزیز

برای آشنايي بیشتر با زندگی و سوابق، تعالیم و اندیشه ها و اخبار مربوط به دستگیری و شکنجه رهبر جمعیت بزرگ ال یاسین، استاد ایلیا(پیمان فتاحی) توسط دایره مذاهب وزارت اطلاعات ،‌به سایت زیر مراجعه کنید www.ostad-iliya.org

3:36 PM  
Anonymous オテモヤン گفت:

オナニー
逆援助
SEX
フェラチオ
ソープ
逆援助
出張ホスト
手コキ
おっぱい
フェラチオ
中出し
セックス
デリヘル
包茎
逆援
性欲

11:26 AM  
Anonymous چراغ مطالعه گفت:

با درود
اگر امکان تبادل لینک وجود دارد به من خبر بدهید.
با تشکر

6:28 PM  
Anonymous م. سهرابی گفت:

تعطيل شده انگار!؟

3:07 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

افشاگری پروژه های سرکوب جنبش های معنوی توسط وزارت اطلاعات ایران در نامه جمعیت ال یاسین
در وب لاگ «آمین از چه می گوید ؟» http://chemighoyadamin.blogfa.com بخوانید .

http://prothinka-src.org/Persian/Show_News.php?msg=596

http://www.mansouroun.webs.com/nameh.html

http://ayahra.org/content/view/2404/1
ما، جمعيت اِل ياسين، بزرگترين جمعيت تفكري و تحقيقي ايران، خواستار حمايت و پشتيباني شما هستيم.

6:27 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

پايان کار گفتگوها برخورد يا گفتگو نيست، ازدواج است، پيوند تمدن ها. و اين پيوند در ابعاد مختلف رخ داده و رخ مي‌دهد. چگونگي اين پيوند سرنوشت جهان را رقم خواهد زد.
«دين براي انسان است نه انسان براي دين... نبايد زندگي انسانها قرباني اختلاف اديان شود.»
« ازدواج تمدن‌ها و پيوند اديان امري حتمي است و واقع مي‌شود. اكنون نيز واقع شده.»

در وب لاگ «آمین از چه می گوید ؟» http://chemighoyadamin.blogfa.com بخوانید.

به لینک های زیر هم مراجعه فرمائید:
http://www.ostad-iliya.org/FundamentalTheories/FundamentalTheories3/2252/
http://www.prothinka.org/Article/3387/
http://balatarin.com/users/roshangaran/links/submitted

5:43 PM  
Anonymous Anonymous گفت:

پايان کار گفتگوها برخورد يا گفتگو نيست، ازدواج است، پيوند تمدن ها. و اين پيوند در ابعاد مختلف رخ داده و رخ مي‌دهد. چگونگي اين پيوند سرنوشت جهان را رقم خواهد زد.
«دين براي انسان است نه انسان براي دين... نبايد زندگي انسانها قرباني اختلاف اديان شود.»
« ازدواج تمدن‌ها و پيوند اديان امري حتمي است و واقع مي‌شود. اكنون نيز واقع شده.»

در وب لاگ «آمین از چه می گوید ؟» http://chemighoyadamin.blogfa.com بخوانید.

به لینک های زیر هم مراجعه فرمائید:
http://www.ostad-iliya.org/FundamentalTheories/FundamentalTheories3/2252/
http://www.prothinka.org/Article/3387/
http://balatarin.com/users/roshangaran/links/submitted

5:44 PM  
Anonymous انتشار اگاهی گفت:

گفت و گو در مورد برترين رئيس جمهوري ايران با ايليا ميم رام الله . اين مصاحبه جنجالي منجر به بسته شدن نشريه حركت دهندگان شد
http://www.abarensan.blogsky.com/

10:54 AM  
Anonymous Anonymous گفت:

The articleice Machines introduces:This article about How To Buy Commercial Ice Machines For Restaurant,With the introduction of cutting edge and innovative technologies, a commercial ice machine is no longer a bulky device producing insanitation, consuming a lot ...

If you need more ice Machines infomation about How To Buy Commercial Ice Machines For Restaurant, Click here to find.

With the introduction of cutting ice Machines edge and innovative technologies, a commercial ice machine is no longer a bulky device producing insanitation, consuming a lot of energy, making noise, and taking a lot of time to make the needed supply of ice. As a result of high end technologies, commercial ice machines are able to achieve “being green” the highest levels of energy and water conservation. Now a commercial ice machine can easily produce from 65 pounds to 2,000 pounds of ice cubes in a day. You can find varied shapes of ice cubes such as dice, half dice, octagon, crushed, nugget, and flake.

Commercial ice machines are the standalone units,ice Machines designed to produce large quantities of ice for various commercial purposes. Once installed, these commercial ice makers are pretty automatic and do not need much attention from you or your staff. These factory-made machines consist of a condensing unit and ice-making section that operates as an integrated unit to make ice, an ice bin or a storage unit to store the created ice and a dispensing unit to dispense the ice out of the machine. Many automatic ice machines use moving water to create an improved quality of ice cubes. They work on the principle of “faster the water moves the better the ice quality becomes”. In this process, the air and un-dissolved solids get washed away. This results in pure and clear ice production.

Large amounts of ice are demanded for various purposes in many ice Machines commercial entities such as Restaurants, Bars, Ice Cream Parlors, Bakeries, Country Clubs and Golf Courses. A commercial ice machine is the perfect choice for such places as the large quantity of ice also needs to be a certain quality as well. Automatic commercial ice machines will make plenty of ice of equal size in a short span of time. All you need to do is just start the machine and set the required functions, and leave the rest up to the machine. You will get good quantity of quality ice in a short amount of time. In addition, many commercial ice machines come with a self cleaning function. This will help maintain the quality and quantity if the produced ice while decreasing the time that you and or your staff must spend with the machine.

Keep in mind that there are two varieties of ice machines: air cooled and waterice Machines cooled. Air cooled ice machines use air to disperse the heat, whereas water cooled ice machine uses water to do the same function. Air cooled ice machines use more energy and also are much noisier than water cooled ice machines. However, they are more affordable than water cooled ice machines.

An assorted collection of wonderful, fast and energy efficient commercial ice makers are readilyice Machines available in the market. Various renowned and reliable manufacturers have come up with their unique range of these amazing machines. Numerous models that create different types and sizes of ice are available in the local and online market. A competitive urge of creating more efficient and cost effective ice machines, has left the customers and consumers with a distinctive variety of these units in which to choose.

11:22 AM  

Post a Comment

<< خانه